Dealers vinden
MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect

MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect

4.5/5 (26 beoordelingen)
Maximale prestaties op de weg of het circuit
Prestaties op het circuit van het begin tot einde.
De MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect(1) levert snelle en consistente rondetijden(2). De circuitband die prestatiegrenzen verlegt.
  • De nieuwste generatie geavanceerde sport prestatie zomerband van MICHELIN voor op de weg en het circuit voor supercars
  • Ontworpen om consistent snelle rondetijden neer te zetten met verbeterd bocht- en weggedrag(2)
  • Ontworpen om lang mee te gaan op het circuit
  • Compatibel met sensor-oplossingen die in de banden worden gemonteerd(1)
  • Ter informatie: de MICHELIN Track Connect-kit, die VDA-compatibele sensoren bevatte die in de banden worden gemonteerd, is niet meer leverbaar sinds 31-03-2023
MICHELIN

Belangrijkste voordelen van de band MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect

Ontworpen voor snelle en consistente rondetijden(2).
De premium sportband MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect(1) is ontworpen om snelle en consistente rondetijden te leveren(2). Het loopvlak beschikt over een innovatieve Multi-Compound Technology: nieuwe hoog moleculaire elastomeerkettingen leveren uitzonderlijke grip in scherpe bochten, en een nieuwe stijve elastomeer optimaliseert de stuurcontrole. Wees niet tevreden met een tweede plaats, maar kies voor een winnende circuitband voor uw sportwagen.

Beoordelingen van de MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect-band

Er zijn 26 beoordelingen van de MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect-band

Bibendum icon

Algemene score

4.5/5
Voor opmerkingen over de klantenservice (ervaring in de winkel, dienst na verkoop, levering, enz.) kunt u ons contact met ons op te nemen.

1-5 van 26 beoordelingen

Sorteren op
Gepubliceerd op 13 december 2021 door Anoniem
Verzameld door Skeepers
5/5
Ik beveel deze band aan

Een beest

Begin April ‘21 onder BMW 230i met 300hp 430nm gelegd en tot eind oktober mee gereden. Na 28.000km was er nog 3.5mm profiel voor en 2.5mm achter over. Ik rij best stevig door, maar wel voornamelijk snelweg km’s. Banden voelen wat zwaar aan bij het sturen. De grip daarentegen, vooral in de bochten is immens. Om de banden goed op te warmen, moet de buitentemperatuur wel 15 graden zijn, 10 graden minimaal, anders halen de banden de 40 graden niet. Dus April-Oktober periode in BE. Ik had hiervoor setje Pirelli Pzero’s en met deze zeker 10% sneller door dezelfde bochten. Communiceert ook heel goed en geleidelijk op de grens, nooit dat ik werd verrast (op droog wegdek). Bij een BMW dealer werden de banden afgeraden, te gevaarlijk op nat wegdek vonden ze. Weinig van gemerk. Nee, je moet niet hard en volgas op een natwegdek rijden. Zeker niet op het kamikaze wegdek dat je in Belgie aantreft. Bij plassen staand water gewoon rustig rijden. Waar ik op normale banden 100km/u zou rijden, met deze max. 90, maar dat heb ik in 7 maanden denk ik 4 keer moeten doen. Je komt gewoon op de plaats van bestemming, al is het wat langzamer. Maar die omstandigheden tref je max 5% van de tijd. Zeker de helft van de keren dat ik in de auto zit is het droog en dan is de wagen echt een beest in elke bocht die je neemt. Is ook veel gaver dan alleen maar een beetje gasgeven op het rechte stuk. Dus als je houdt van bochten of het circuit op wil moet je ze kopen, anders zinloos als investering.

Grip en remmen op droog
5
Levensduur
4
Grip en remmen op nat
3
Gepubliceerd op www.michelin.be
Gepubliceerd op 6 april 2025 door Bien
Verzameld door Skeepers
5/5
Ik beveel deze band aan

Número 1

Me gusta mucho 💪

Frenada y adherencia en suelo seco
5
Duración
5
Frenada y adherencia en suelo mojado
5
Voertuig: Audi A7
Gekocht op 15/04/25
Gepubliceerd op www.michelin.es
Gepubliceerd op 27 mei 2024 door Anoniem
Verzameld door Driver Reviews
5/5

Pneus été sur route sèche

Opnieuw kopen
5
Bandenprestaties
4
Prijs-kwaliteitverhouding
4
Voertuig: Alpine A110
Gekocht op 03/03/24
Geschatte afgelegde afstand 800
Gepubliceerd op DriverReviews
Gepubliceerd op 13 mei 2024 door Anoniem
Verzameld door Driver Reviews
5/5

They are epic in the dry, and not too bad at all in the wet!

Opnieuw kopen
5
Bandenprestaties
5
Prijs-kwaliteitverhouding
4
Voertuig: MINI John Cooper Works
Gekocht op 01/02/24
Geschatte afgelegde afstand 1500
Gepubliceerd op DriverReviews
Gepubliceerd op 23 april 2024 door Anoniem
Verzameld door Skeepers
4/5
Ik beveel deze band aan

Michelin semi-slick Cup2 connect

Très bonne adhérence sur sol sec, sur circuit ou route de montagne. Forcément les pneus arrière (propulsion) semi-slicks s'usent plus vite que des pneus sport mais l'usure est uniforme et régulière. Je regrette que Michelin ait abandonné l'application Track connect car les infos "températures et pressions" étaient intéressantes et nécessaires car l'adhérence est parfaite surtout lorsque ces pneus sont à température.

Freinage et motricité sur sol sec
5
Longévité
3
Freinage et motricité sur sol mouillé
3
Voertuig: RENAULT Alpine
Gekocht op 25/09/23
Gepubliceerd op www.michelin.fr